אירועי קיץ 2023 ב- 250 ש"ח בלבד! כולל: הגברה, תאורה, מסכים, עיצוב חופה ומנה משודרגת.לפרטים >>
250 ש"ח

המלצות על ואמוס

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

3 המלצות

 • שחר כהן ממליצה על ואמוס
  שחר כהן
  24/12/2022
  עשיתי במוצ"ש האחרון אירוע יום הולדת הפתעה גיל 40 לאשתי היה מושלם. קודם כל אולם ברמה גבוהה ביותר אוכל טעים בשפע..
  עשיתי במוצ"ש האחרון אירוע יום הולדת הפתעה גיל 40 לאשתי היה מושלם. קודם כל אולם ברמה גבוהה ביותר אוכל טעים בשפע והשיר אבל מה שהכי ריגש אותנו זה הצוות המושלם שיש במקום יוסי בעל האולם איש מיוחד עם סבלנות והקשבה לכל מה שביקשנו תוך כדי ליווי צמוד ומקצועי מהתחלה ועד הסוף. מנהלי האירועים אליהו ואור התותחים, אין מילים באמת, מקצועיות בצורה הטובה ביותר וכל השירות בכלל , המלצרים הברמנים כולם כולם נותנים תמורה מלאה לכסף אז חברים תקשיבו טוב, אם יש לכם אירוע עד 300 איש לא משנה מה, רק שם חד משמעית, אין מה להתלבט, מקום מושלם עם אנשים מושלמים ומקצועיים. מזל טוב.
 • RUZBV DURUCUH ממליצה על ואמוס
  RUZBV DURUCUH
  26/09/2019
  אהבנו את המראה של VAMOSS - המרחב הפנימי לא גדול במיוחד, אך סידור השולחנות בתוכו מחושב היטב, ומשאיר מספיק מקום..
  אהבנו את המראה של VAMOSS - המרחב הפנימי לא גדול במיוחד, אך סידור השולחנות בתוכו מחושב היטב, ומשאיר מספיק מקום הן לתנועת האורחים החופשית בין השולחנות, והן רחבת ריקודים שבה אף אחד לא הרגיש דוחק. תמונות גדולות המכסות את הקירות של האולם מוסיפות לאווירת האולם קלילות, והחצר החיצונית מעוצבת באופן מודרני, כשהבר והמעמדים למאכלי קבלת הפנים ולצמחי נוי הם בבחינת שילוב מעניין של עץ וברזל. החצר החיצונית הזו יכולה להיראות קטנה וצרה מבחוץ, אבל כל מי שנמצא בתוכה ירגיש שלמעשה היא מאוד משפחתית, חמה וירוקה מרוב צמחי הנוי המעטרים אותה. כשהגענו לראשונה ל- Vamoss, מנהל המקום קיבל את פנינו באיכפתיות ודאג שהכול יעבור חל. הצוות ב- Vamoss הוא חם ואיכפתי, התפריט מאוד עשיר ומגוון, וניהול האירוע התנהל מצוין, עד היום מקבלת מחמאות
 • ורד אלעל ממליצה על ואמוס
  ורד אלעל
  27/05/2019
  חיפשתי בגוגל את האולם, וממש אהבתי אותו, ובנוסף לכך הוא היה בדיוק בגודל המתאים. האולם מדהים והצוות הסבלני, בא ל..
  חיפשתי בגוגל את האולם, וממש אהבתי אותו, ובנוסף לכך הוא היה בדיוק בגודל המתאים. האולם מדהים והצוות הסבלני, בא לקראתנו ועזר לנו מאוד. האולם עוצב בעדינות בסגנון צנוע ואצילי, עם גווני שמנת עם ירוק. המנות שהוגשו היו טעימות וטריות עם אופציות צמחוניות מעולות. כשנפגשתי עם האורחים אחרי האירוע, כולם שיבחו את הבחירה.